Obchodní oddělení

INFOLINKA SCRIGNO

326 701 075
601 280 280
608 108 080
 
 
SHOWROOM SCRIGNO
 
 
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav
Anketa
Firma Scrigno nabízí celoživotní záruku na modelovou řadu pouzder GOLD. Je pro Vás poskytovaná záruka důležitá při výběru výrobku?
38 % (112)
9 % (25)
53 % (157)

Celkem hlasovalo: 294

STAVEBNÍ POUZDRO ESSENTIAL GOLD INFORMACE

Bezobložkové pouzdro ESSENTIAL pro posuvné dveře je šité na míru bezobložkovým vstupním otvorům. Rovné linie stěny neruší vystouplé zárubně, ale stěny končí jednoduše a čistě a na ní navazují posuvné dveře. Design posuvných dveří je díky tomuto pouzdru vzdušný a lehký. Bezobložkové stavební pouzdro ESSENTIAL Gold už nezatěžuje dveřní otvor další hmotou, celá stěna působí střízlivě a umožňuje plynulou návaznost na další prostor.

Bezobložkové stavební pouzdro GOLD ESSENTIAL umožňuje zasouvání posuvných dveří do zděné i sádrokartonové příčky, ale díky speciální konstrukci už nepotřebuje obložení vstupního otvoru. Stejně jako celá modelová řada GOLD se stavební pouzdro GOLD ESSENTIAL skládá z kovového rámu a plechové kapsy tvořené moduly, jež zabraňují roztahování a smršťování materiálu. Tím se zabrání případnému vytváření drobných prasklin na spojích plechu, sádrokartonu nebo malty. Speciální pokrytí povrchu kapsy materiálem Aluzinc zajišťuje výrobkům řady GOLD celoživotní záruku.

Stavební pouzdra Scrigno Essential Gold se vyrábí ve variantách:

  • pro dokončenou zděnou příčku 105 mm
  • pro dokončenou zděnou příčku 125 mm
  • pro dokončenou sádrokartonovou příčku 100 mm
  • pro dokončenou sádrokartonovou příčku 125 mm

 

 

 

 

MONTÁŽNÍ VIDEA:

Sestavení stavebního pouzdra Essential GOLD

Zabudování stavebního pouzdra Essential GOLD do příčky

Montáž posuvných dveří do stavebního pouzdra Essential GOLD

 

Firma Scrigno poskytuje na originální stavební pouzdra GOLD níže uvedené záruky:

• CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na konstrukci stavebního pouzdra proti průchozí korozi, firma Scrigno ručí za to, že plech nepodlehne průchozí korozi po celou dobu životnosti výrobku. Plech je obalený vzácným antikorozním materiálem ALUZINC ® (hliník, zinek a křemík), určeným pro zajištění dlouhé odolnosti pouzdra.

 

 

 

 

 

 

• DVACETILETOU ZÁRUKU na nepoškození kol vozíku, posuvný systém je tvořen vedením z anodizovaného hliníku a dvojicí vozíků s nosností 120 kg na jedno křídlo.

 

 

 

 

 

Firma Scrigno je synonymem kvality a záruky, která umožňuje dlouhou životnost výrobku.

• ORIGINÁLNÍ ZNAČKA je vždy vyražena na pouzdře i na vedení posuvu.