Kvalita a poskytovaná záruka

 

Firma Scrigno získala certifiát za systém řízení kvality při výrobě stavebních pouzder podle normy UNI EN ISO 9001:2008. Výroba stavebních pouzder a příslušenství představuje hlavní předmět činnosti firmy Scrigno.

Firma Scrigno disponuje rozlohou 51 000 m², z čehož 12 000 m² zaujímá výrobní krytý závod a 1 200 m²  je vyhrazeno pro kancelářské prostory a zázemí firmy.

V roce 2010 byl otevřen další nový výrobní závod v Savignano sul Rubicone, který zaujímá plochu 18 000 m².

Firma Scrigno garantuje, že stavební pouzdra pro posuvné dveře a příslušenství jsou vyrobena ve shodě s kvalitativními standardy předepsanými systémem řízení kvality, certifikovaným podle norem UNI EN ISO 9001:2008.

 

Firma Scrigno poskytuje na originální stavební pouzdra GOLD níže uvedené záruky:

• CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na konstrukci stavebního pouzdra proti průchozí korozi, firma Scrigno ručí za to, že plech nepodlehne průchozí korozi po celou dobu životnosti výrobku. Plech je obalený vzácným antikorozním materiálem ALUZINC ® (hliník, zinek a křemík), určeným pro zajištění dlouhé odolnosti pouzdra.

 

 

 

 

 

 

• DVACETILETOU ZÁRUKU na nepoškození kol vozíku, posuvný systém je tvořen vedením z anodizovaného hliníku a dvojicí vozíků s nosností 120 kg na jedno křídlo.

 

 

 

 

 

Firma Scrigno je synonymem kvality a záruky, která umožňuje dlouhou životnost výrobku.

• ORIGINÁLNÍ ZNAČKA je vždy vyražena na pouzdře i na vedení posuvu. 

 Stavební pouzdra jsou provázena Cerfitikátem Autentičnosti a Záručním listem.