Prodejte staré dveře za 500 Kč při nákupu nových SAPELI

Prodejte staré dveře za 500 Kč při nákupu nových SAPELI - stavebnipouzdra.cz   

Nevíte, co se starými dveřmi při rekonstrukci bytu? Prodejte je za 500 Kč a současně si kupte nové dveře SAPELI. Není to zajímavá transakce? Nová akce SAPELI, která potrvá až do konce března, vám umožní nákup nových dveří SAPELI s bonusem 500 Kč za dveře staré. Platí to při nákupu celého nového kompletu – dveře, zárubeň a klika. V nabídce dveří SAPELI jsou desítky modelů a dekorů, z nichž si určitě vyberte. Každý model může být plný nebo se skleněnou výplní. Akce neplatí jen pro dveře v cenové skupině Praktik.

Bonusová akce SAPELI je mimořádně určena pro všechny interiérové dveře, pro vstupní dveře do bytu a dále pro vstupní dveře do domu s ocelovou bezpečnostní zárubní. Výběr je široký jak v modelech s provedením v dýze, tak i s povrchy z moderních syntetických materiálů. Nejběžnější úprava dveří SAPELI je folie, odolnější je vakuová folie. Nové jsou povrchy s lamináty CPL nebo ještě odolnější HPL. A dýha je klasika. Na výběr jsou nejrůznější i exotické dřeviny. Kovový bezpečnostní rám je určen pro standardní vstupní dveře SAPELI s požární ochranou, odolné proti povětrnostním vlivům, ale také pro modely protihlukové a proti násilnému vniknutí.

Bonus 500 Kč za staré dveře při nákupu nových získáte tak, že se přihlásíte na web sapeli.cz a ten vám vygeneruje unikátní kód. Ten pak uplatníte u kteréhokoli prodejního partnera SAPELI. Obdržet kód můžete i přímo v prodejně, pokud vás bonusová akce zaujme. Ale proč si nenechat vyplatit 500 Kč za staré dveře a zárubeň, když stejně nebudete vědět, co s nimi? A navíc vám prodejce zajistí odvoz i likvidaci starého vybavení bytu. Bonus obdržíte až po nákupu či instalaci nových dveří SAPELI. Součástí akce je i soutěž o ceny za 20 000 Kč.

Nemáte staré dveře, ale chce mít také výhody? Nezoufejte. Stále trvá akce nadstandard za běžné ceny. Můžete dostat dveře SAPELI s vylepšením, ale bez příplatku. Například atypické rozměry dveří, tichý zámek či bezpolodrážkové dveře. Akce je prodloužena do konce února.

Více informací o akci získáte na webu SAPELI.