Obchodní oddělení

INFOLINKA SCRIGNO

326 701 075
601 280 280
608 108 080
 
 
SHOWROOM SCRIGNO
 
 
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav
Anketa
Firma Scrigno nabízí celoživotní záruku na modelovou řadu pouzder GOLD. Je pro Vás poskytovaná záruka důležitá při výběru výrobku?
38 % (112)
9 % (25)
53 % (157)

Celkem hlasovalo: 294

Prodejte staré dveře za 500 Kč při nákupu nových SAPELI

Prodejte staré dveře za 500 Kč při nákupu nových SAPELI - stavebnipouzdra.cz   

Nevíte, co se starými dveřmi při rekonstrukci bytu? Prodejte je za 500 Kč a současně si kupte nové dveře SAPELI. Není to zajímavá transakce? Nová akce SAPELI, která potrvá až do konce března, vám umožní nákup nových dveří SAPELI s bonusem 500 Kč za dveře staré. Platí to při nákupu celého nového kompletu – dveře, zárubeň a klika. V nabídce dveří SAPELI jsou desítky modelů a dekorů, z nichž si určitě vyberte. Každý model může být plný nebo se skleněnou výplní. Akce neplatí jen pro dveře v cenové skupině Praktik.

Bonusová akce SAPELI je mimořádně určena pro všechny interiérové dveře, pro vstupní dveře do bytu a dále pro vstupní dveře do domu s ocelovou bezpečnostní zárubní. Výběr je široký jak v modelech s provedením v dýze, tak i s povrchy z moderních syntetických materiálů. Nejběžnější úprava dveří SAPELI je folie, odolnější je vakuová folie. Nové jsou povrchy s lamináty CPL nebo ještě odolnější HPL. A dýha je klasika. Na výběr jsou nejrůznější i exotické dřeviny. Kovový bezpečnostní rám je určen pro standardní vstupní dveře SAPELI s požární ochranou, odolné proti povětrnostním vlivům, ale také pro modely protihlukové a proti násilnému vniknutí.

Bonus 500 Kč za staré dveře při nákupu nových získáte tak, že se přihlásíte na web sapeli.cz a ten vám vygeneruje unikátní kód. Ten pak uplatníte u kteréhokoli prodejního partnera SAPELI. Obdržet kód můžete i přímo v prodejně, pokud vás bonusová akce zaujme. Ale proč si nenechat vyplatit 500 Kč za staré dveře a zárubeň, když stejně nebudete vědět, co s nimi? A navíc vám prodejce zajistí odvoz i likvidaci starého vybavení bytu. Bonus obdržíte až po nákupu či instalaci nových dveří SAPELI. Součástí akce je i soutěž o ceny za 20 000 Kč.

Nemáte staré dveře, ale chce mít také výhody? Nezoufejte. Stále trvá akce nadstandard za běžné ceny. Můžete dostat dveře SAPELI s vylepšením, ale bez příplatku. Například atypické rozměry dveří, tichý zámek či bezpolodrážkové dveře. Akce je prodloužena do konce února.

Více informací o akci získáte na webu SAPELI.