Jak si vylepšit dveře SAPELI bez příplatku za nadstandard

Právě nyní si můžete pořídit dveře SAPELI v nadstandardním provedení, ale přitom za stejnou cenu běžného výrobku. Je to díky podzimní akci nazvané Vymazlete i svoje dveře. Místo běžného zámku můžete mít s magnetickou střelkou. Dveře pak zavíráte tak, že do nich jen strčíte. Jakmile se zabouchnout, střelka se automaticky vysune.  Anebo si pořiďte kalené bezpečnostní sklo jako výplň do dveří. Je 6 x odolnější než normální výplňové sklo. Pokud máte děti, budete hned klidnější, protože děti se právě o sklo v rozbitých dveřích často zraní. Využijte podzimní akci SAPELI, potrvá jen do 31. 10. 2014.

Ale to není všechno. Ke každému vylepšení dostanete ke dveřím SAPELI designové kování DESIGN 06 zdarma. Že se vám nemusí líbit? Nevadí. Můžete si vybrat z dalších šesti klik s 10procentní slevou. Vidíte, jak velký výběr to je? Zámek s magnetickou střelkou ale není jediné vylepšení, které si můžete vybrat. Ke dveřím můžete dostat zámek Premium s tichou střelkou. To ocení zejména ti, kteří chtějí mít doma klid a cvakání zámku je ruší. Zámek je vhodný do rodin, kde je více dětí a velký ruch. Omezování hluku je proto víc než žádoucí.

V podzimní akci si můžete vybrat designovou zárubeň Obtus, která má spojení obložek v rozích „na tupo“ místo tradičního „na koso“. Ale co vás určitě zaujme, je výběr vysoce odolného závěsu Tukan. Snese o 50 % větší zatížení než běžný závěs, ale přitom ho dostanete za cenu běžného závěsu 80/10. Značka SAPELI nenabízí jen slevy, ale každý rok zajímavé novinky. Letos to jsou například nové povrchy. Povrch Sapdekor zobrazuje mimořádně věrně přírodní dekory, protože využívá 3D efekt. Je to díky moderní výrobě, která využívá nanotechnologie. Další novinkou mezi povrchy je Sapelit, což je vynikající náhrada fóliových povrchů.