Dveře SAPELI – slevy na dýhy i modely Mera

Dveře SAPELI – slevy na dýhy i modely Mera - stavebnipouzdra.cz   

Je to velké dilema – lakované dveře, s fólií, laminátem nebo dýhované dveře? Poslední typ dveří patří mezi exkluzivní dekory, které jsou však ve vyšší cenové skupině. Ale nyní si je můžete dopřát s velkou slevou díky akci, která potrvá do konce června. SAPELI přichází s nabídkou slev od 3 600 Kč na příčně řezané dýhy. Jde o novinku, která obohacuje sortiment dýhovaných dveří o novou kresbu. Při příčném řezání dřevin vznikají linie, které jsou odlišné od podélného řezu. Sleva platí na dýhované dveře SAPELI s příčnou dýhou pro všechny modely Elegant a Tenga až do konce června. Musíte si však koupit celý dveřní komplet, tedy dveře i zárubeň.

Hitem jsou sukaté dýhy na nábytku i dveřích

Nyní máte možnost získat i další slevu pro dveře SAPELI. Jde u sukaté dýhy, které využívají přirozeného výskytu suků. Takový dekor znáte z masivních podlah. Povrch sukatých dýh dorazil do nábytkářství i k výrobcům dveří. Dnes je možné sladit do stejného dekoru podlahu, nábytek i dveře. Suky se tak stávají přirozenou součástí těchto dekorů a evokují přírodní linku dřeva. Dveře SAPELI se sukatou dýhou můžete mít s akční slevou od 3 100 Kč. Pokud si koupíte k těmto dýhám bezfalcovou zárubeň Obtus se závěsy Esprit Premium, budete je mít bez příplatku a ušetříte dalších 2 600 Kč.

Mera – nová modelová řad dveří SAPELI

Jaro u značky SAPELI přeje dalším slevám. K novinkám SAPELI patří modelová řada dveří Mera, která se u skleněných ploch inspirovala u horolezců v Himálajích. Design dveří připomíná horolezecké žebříky, s jejichž pomocí se překonávají trhliny v ledovci. Himálajská hora Mera Peak tak dala novým modelům jméno. Zasklení je úzké a členěné vodorovnými příčkami. Sleva na modely Mera je 15 %.  Nabídka SAPELI je obohacena o další novinky, jakou jsou laminátové dveře s vodorovným dekorem či nerezové kulaté zasklení. Novinky i klasiku si můžete prohlédnout v showroomu firmy Studio Interier v Mladé Boleslavi, který patří mezi značkové prodejní SAPELI POINTY.