Obchodní oddělení

INFOLINKA SCRIGNO

326 701 075
601 280 280
608 108 080
 
 
SHOWROOM SCRIGNO
 
 
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav
Anketa
Firma Scrigno nabízí celoživotní záruku na modelovou řadu pouzder GOLD. Je pro Vás poskytovaná záruka důležitá při výběru výrobku?
38 % (112)
9 % (25)
53 % (157)

Celkem hlasovalo: 294

Dveře SAPELI – slevy na dýhy i modely Mera

Dveře SAPELI – slevy na dýhy i modely Mera - stavebnipouzdra.cz   

Je to velké dilema – lakované dveře, s fólií, laminátem nebo dýhované dveře? Poslední typ dveří patří mezi exkluzivní dekory, které jsou však ve vyšší cenové skupině. Ale nyní si je můžete dopřát s velkou slevou díky akci, která potrvá do konce června. SAPELI přichází s nabídkou slev od 3 600 Kč na příčně řezané dýhy. Jde o novinku, která obohacuje sortiment dýhovaných dveří o novou kresbu. Při příčném řezání dřevin vznikají linie, které jsou odlišné od podélného řezu. Sleva platí na dýhované dveře SAPELI s příčnou dýhou pro všechny modely Elegant a Tenga až do konce června. Musíte si však koupit celý dveřní komplet, tedy dveře i zárubeň.

Hitem jsou sukaté dýhy na nábytku i dveřích

Nyní máte možnost získat i další slevu pro dveře SAPELI. Jde u sukaté dýhy, které využívají přirozeného výskytu suků. Takový dekor znáte z masivních podlah. Povrch sukatých dýh dorazil do nábytkářství i k výrobcům dveří. Dnes je možné sladit do stejného dekoru podlahu, nábytek i dveře. Suky se tak stávají přirozenou součástí těchto dekorů a evokují přírodní linku dřeva. Dveře SAPELI se sukatou dýhou můžete mít s akční slevou od 3 100 Kč. Pokud si koupíte k těmto dýhám bezfalcovou zárubeň Obtus se závěsy Esprit Premium, budete je mít bez příplatku a ušetříte dalších 2 600 Kč.

Mera – nová modelová řad dveří SAPELI

Jaro u značky SAPELI přeje dalším slevám. K novinkám SAPELI patří modelová řada dveří Mera, která se u skleněných ploch inspirovala u horolezců v Himálajích. Design dveří připomíná horolezecké žebříky, s jejichž pomocí se překonávají trhliny v ledovci. Himálajská hora Mera Peak tak dala novým modelům jméno. Zasklení je úzké a členěné vodorovnými příčkami. Sleva na modely Mera je 15 %.  Nabídka SAPELI je obohacena o další novinky, jakou jsou laminátové dveře s vodorovným dekorem či nerezové kulaté zasklení. Novinky i klasiku si můžete prohlédnout v showroomu firmy Studio Interier v Mladé Boleslavi, který patří mezi značkové prodejní SAPELI POINTY.