6 vylepšení dveří SAPELI bez příplatku

6 vylepšení dveří SAPELI bez příplatku - stavebnipouzdra.cz   

Nehlučný zámek, bezpolodrážkové dveře SAPELI nebo bezpečné kalené sklo s vysokou odolností vůči rozbití. To jsou příklady komfortního provedení, které v lednu můžete mít v ceně běžných dveří. Celkem šest nadstandardních vylepšení pro dveře SAPELI nabízí sledová akce SAPELI od 1. do 31. ledna.  Výhodný nákup platí při pořízení dveřního kompletu, tedy dveří i zárubně.  Vyberte si jedno vylepšení, a navíc ho zkombinujte s kaleným sklem nebo s designovým nerezovým kováním za akční ceny.

V lednu máte šanci si dopřát nadstandard za cenu standardu. Vyplatí se to například při rekonstrukcích starších bytů i v novostavbách. Pokud právě hledáte dveře s atypickými rozměry, protože máte byt z první republiky a chcete zachovat vysoké dveře, leden je pro vás ten pravý. SAPELI nabízí dveře o výšce až 210 cm při šířkách 60 až 90 cm. Bez příplatku jsou i bezpolodrážkové dveře, které jsou vhodné zase do moderních interiérů. Čelní plocha dveří je ve stejné rovině se zárubní díky tzv. skrytým závěsům.

Ke komfortním prvkům za běžnou cenu patří i designová zárubeň Obtus. Svislé nadpraží je spojeno se svislými díly zárubně „na tupo“. Všichni jsme zvyklí na spojení  „na koso“, ale nový prvek vnáší do bydlení pocit stability. Kromě toho má povrchový materiál ABS zárubně vyšší odolnost než běžné zárubně.  Taková zárubeň SAPELI je téměř nezničitelná. K dalším vylepšením za výhodné ceny patří magnetická střelka. Koho nebaví mačkat kliku, stačí do dveří jen tak strčit a při zabouchnutí se střelka zámku automaticky vysune. Atraktivní může být i tichý chod. Speciální materiál střelky nedělá hluk a přispěje tak k poklidné atmosféře vašeho bytu.

Ke slevové akci SAPELI patří i bezpečné kalené sklo jako výplň dveří. Sklo je 6 x odolnější proti rozbití, a pokud se tak výjimečně stane, střepy, které jsou drobné a bez ostrých hran, nikoho neporaní. Kalená skla jsou výhodná pro dveře k dětským pokojům nebo v místech, kde je velká frekvence pohybu lidí. Využijete slevovou akci SAPELI, na výběr jsou všechny modelové řady dveří SAPELI vyjma cenové skupiny Praktik a zárubní OKZ. Více informací na webu www.dvere-mb.cz