Obchodní oddělení

INFOLINKA SCRIGNO

326 701 075
601 280 280
608 108 080
 
 
SHOWROOM SCRIGNO
 
 
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav
Anketa
Firma Scrigno nabízí celoživotní záruku na modelovou řadu pouzder GOLD. Je pro Vás poskytovaná záruka důležitá při výběru výrobku?
38 % (112)
9 % (25)
53 % (157)

Celkem hlasovalo: 294

STAVEBNÍ POUZDRO REMIX GOLD INFORMACE

Jste příznivci velkých a rozhlehlých obytných prostorů? A také byste je rádi měnili podle potřeby a nálady? Opravdu velký prostor vytvoříte díky paralelnímu stavebnímu pouzdru REMIX GOLD pro celosklené posuvné dveře. To, co běžné stavební pouzdro ani s dvěma křídly nesvede, o to se postará stavební pouzdro REMIX GOLD. Místo běžného dveřního křídla použije dvě celoskleněná křídla, která se zasouvají v jednom směru rovnoběžně za sebe.

Modelová řada stavebních pouzder GOLD přišla s inovativním řešením, které zajišťuje dokonalé přilnutí omítky. Slouží k tomu speciální moduly na boku plechové kapsy, které eliminují roztahování a smršťování materiálu a v omítce tak nevznikají trhliny na spojích dvou zcela odlišných materiálů. Plechové části stavebního pouzdra GOLD jsou navíc obaleny antikorozním materiálem Aluzinc, který zabraňuje korozi. Firma Scrigno proto poskytuje na řadu GOLD doživotní záruku.

Stavební pouzdra Scrigno Remix Gold se vyrábí ve variantách:

  • pro dokončenou zděnou příčku 105 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTÁŽNÍ VIDEA:

Obsah balení stavebního pouzdra Scrigno Remix Gold a Granluce Gold

Sestavení stavebního pouzdra Scrigno Remix Gold a Granluce GOLD

Zabudování stavebního pouzdra Scrigno Remix Gold a Granluce Gold do příčky

 

Firma Scrigno poskytuje na originální stavební pouzdra GOLD níže uvedené záruky:

• CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na konstrukci stavebního pouzdra proti průchozí korozi, firma Scrigno ručí za to, že plech nepodlehne průchozí korozi po celou dobu životnosti výrobku. Plech je obalený vzácným antikorozním materiálem ALUZINC ® (hliník, zinek a křemík), určeným pro zajištění dlouhé odolnosti pouzdra.

 

 

 

 

 

 

• DVACETILETOU ZÁRUKU na nepoškození kol vozíku, posuvný systém je tvořen vedením z anodizovaného hliníku a dvojicí vozíků s nosností 120 kg na jedno křídlo.

 

 

 

 

 

Firma Scrigno je synonymem kvality a záruky, která umožňuje dlouhou životnost výrobku.

• ORIGINÁLNÍ ZNAČKA je vždy vyražena na pouzdře i na vedení posuvu.