Obchodní oddělení

INFOLINKA SCRIGNO

326 701 075
601 280 280
608 108 080
 
 
SHOWROOM SCRIGNO
 
 
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav
Anketa
Firma Scrigno nabízí celoživotní záruku na modelovou řadu pouzder GOLD. Je pro Vás poskytovaná záruka důležitá při výběru výrobku?
38 % (112)
9 % (25)
53 % (157)

Celkem hlasovalo: 294

STAVEBNÍ POUZDRO PRATICO GOLD INFORMACE

Praktické a elegantní řešení? To je stavební pouzdro PRATICO GOLD, které v sobě spojuje exkluzivitu a odolnost modelové řady GOLD a nápady přemýšlivých konstruktérů. Pro zasunutí dvou dveřních křídel stačí jediná plechová kapsa uprostřed. To je ideální řešení pro dvě sousední místnosti, které mají vchod ze stejné strany. Může jít o toaletu a koupelnu, koupelnu a ložnici nebo dva dětské pokoje. Je to i způsob, jak řešit rekonstrukce panelových bytů. U veřejných zařízení lze díky tomuto pouzdru oddělit dvě zóny koupelny.

Stavební pouzdro PRATICO GOLD pro posuvné dveře je k dispozici pouze pro zděné stěny, protože profil pouzdra musí být širší, aby se do něj vešla dvě dveřní křídla. Toto řešení působí vzhledově velmi moderně a příjemně. Stejně jako ostatní modely řady Gold mají stavební pouzdra PRATICO GOLD doživotní záruku, protože kapsa pouzdra je opatřena odolným antikorozním materiálem Aluzinc, což je směs zinku, hliníku a křemíku. Technologie finální instalace stavebního pouzdra navíc zajišťuje ochranu před tvořením trhlinek v místech spojení dvou odlišných materiálů, tedy omítky a kovu.

Stavební pouzdra Scrigno Pratico Gold se vyrábí ve variantách:

  • pro dokončenou zděnou příčku 170 mm
  • pro dokončenou sádrokartonovou příčku 170 mm
  • pouzdro pro zděnou příčku lze instalovat i do nosné příčky asymetricky a je možné přízdít na požadovanou sílu zdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTÁŽNÍ VIDEA:

Obsah balení stavebního pouzdra Scrigno Pratico Gold

Sestavení stavebního pouzdra Scrigno Pratico GOLD

Zabudování stavebního pouzdra Scrigno Pratico Gold do příčky

 

Firma Scrigno poskytuje na originální stavební pouzdra GOLD níže uvedené záruky:

• CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na konstrukci stavebního pouzdra proti průchozí korozi, firma Scrigno ručí za to, že plech nepodlehne průchozí korozi po celou dobu životnosti výrobku. Plech je obalený vzácným antikorozním materiálem ALUZINC ® (hliník, zinek a křemík), určeným pro zajištění dlouhé odolnosti pouzdra.

 

 

 

 

 

 

• DVACETILETOU ZÁRUKU na nepoškození kol vozíku, posuvný systém je tvořen vedením z anodizovaného hliníku a dvojicí vozíků s nosností 120 kg na jedno křídlo.

 

 

 

 

 

Firma Scrigno je synonymem kvality a záruky, která umožňuje dlouhou životnost výrobku.

• ORIGINÁLNÍ ZNAČKA je vždy vyražena na pouzdře i na vedení posuvu.